شركت فني مهندسي و آموزشي فرسا كار خود را در زمينه ارائه تجهيزات سمعي و بصري اتاق های کنفرانس و سالن های همایش، سيستمهاي لابراتوار زبان و کامپیوتر و سیستم ویدئو کنفرانس و آموزش مجازی از سال 1375 آغاز نمود.اين شركت تا بحال با تعداد زيادي از سازمانها ، مراكز آموزشي و دانشگاهها همكاري نموده است و مراكز فوق را با سيستمهاي جديد خارجي وارداتي تجهيز نموده است.

شركت فرسا با داشتن نمايندگي انحصاری از شركتهاي معتبر وشناخته شده در زمينه  سمعي و بصري و سیستم های لابراتوار زبان  از كشورهايي مثل آلمان ، آمریکا ، تايوان و هنگ كنگ كار خود را بسط و گسترش داده و در اين زمينه پيشرو بوده است.

شرکتهایی که شرکت فرسا دارای نمایندگی انحصاری و رسمی در  زمینه لابراتوار زبانو…از آنها می باشد :

Suntech International Group Co – آمریکا
Robotel Co – کانادا
Sony Co – ژاپن
vivitek Co – آمریکا

اهداف مهم شرکت

از جمله اهداف مهم شركت فرسا ؛ همکاری مستمر با تمامي سازمانها، دانشگاهها و مراكز آموزشي كشور عزيزمان ايران بوده و در این راستا تعداد بسیار زیادی از سازمان ها و دانشگاه های سراسر کشور  با تجهیزات پیشرفته این شرکت تجهیز گردیده اند .

در این خصوص این شرکت با بیش از دو دهه تلاش بی وقفه توانسته تعداد بیش از 300 مرکز آموزشی سازمانی را در سراسر ایران اسلامی تجهیز نموده و با یاری خداوند متعال در این راه تلاش خود را ادامه خواهد داد.

بحث تجهیز مراکز آموزشی تنها منوط به امکانات سخت افزاری نبوده و در این راستا شرکت فرسا تلاش می نماید در بحثهای جدی نرم افزاری و آموزشهای از طریق شبکه و اینترنت نیز کار خود را گسترش دهد و از این طریق این امکان را برای هموطنان عزیزمان فرا آورده تا بتوانند از سیستمهای جدید آموزشی از راه دور که مخصوصا در مراکز محروم بیشتر مورد نیاز می باشد بهره برداری بنمایند.

خدمات ما

خدمات مشتریان و پشتیبانی فرسا : شركت فرسا نه تنها به مسئله تجهيز مراكز آموزشي و سازمانی با تكنولوژي جديد فكر مي‌نمايد بلكه بعد از تجهيز این مراكز مسائل مهمي را دنبال نموده و آن ارائه خدمات و پشتيباني از سيستمهاي ارائه شده مانند سیستم کنفرانس و همایش، لابراتوار زبان و … مي‌باشد. شركت فرسا تمامي تجهيزات نصب شده خود را به مدت 3 سال گارانتي نموده و 10 سال ارائه خدمات پشتيباني و نگهداري سيستمها از وظايف مهم اين شركت مي‌باشد.

گستره خدمات ما ؛ کلیه استانهای کشور را شامل می شود و گروه فنی این شرکت در کوتاهترین زمان ممکن در سراسر ایران نسبت به رفع عیب و انجام امور پشتیبانی سیستمها اقدام لازم را انجام می دهند.

سخن ریاست

عقيده من اين است كه هر كسي پتانسيل‌هاي وجودي خويش را دارا است و ما با در نظر گرفتن مسائل حرفه‌اي آموزشي اين هدف را دنبال مي‌نماييم كه بتوانيم پتانسيل تك تك افراد را با تجربه ، خوداتكايي و اهداف نو خود در آميزيم.

مدیرعامل – محمد سیف اللهی

تمامی حقوق ثبت و طراحی این وب سایت محفوظ بوده و استفاده از آن و کپی غیر قانونی است
کلیه حقوق این سایت متعلق به شرکت مهندسی فرسا می باشد.